Stowarzyszenie WSPIERAMY - Świąteczna Pomoc dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku

Strona główna » Stowarzyszenie WSPIERAMY - Świąteczna Pomoc dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku

 

Świąteczna Pomoc dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku

 

 

 

Szpitale są na pierwszej linii walki z epidemią koronawirusa. Niestety sytuacja jest ciągle dramatyczna a możliwości tych placówek ograniczone, dlatego Stowarzyszenie „Wspieramy” przy Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku zwraca się z prośbą o wsparcie dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku przy zakupie najpotrzebniejszych rzeczy pierwszej potrzeby: rękawiczek jednorazowych, podkładów, pampersów, maseczek, sudocremów itp.

Świąteczna Pomoc przebiegać będzie dwutorowo - można przekazać zarówno dary jak i pieniądze.

 

Dary rzeczowe odbierane będą w Centrum Edukacji Zawodowej przy ulicy de Gaulle'a 75a od poniedziałku do piątku między godz. 8.00-14.00. Można również umówić się telefonicznie pod nr 509 974 888.

 

Środki finansowe prosimy wpłacać na numer konta 60160014621829369560000001 z dopiskiem świąteczna pomoc. Wpłacone pieniądze będą przeznaczone na zakup potrzebnych środków.

 

Zbiórka będzie trwała do dnia 18.12.2020

 

- Pamiętajmy, że każdy z nas w każdej chwili może trafić do szpitala. Nasz powiat jest mocno dotknięty koronawirusem, codziennie kilkadziesiąt kolejnych osób otrzymuje pozytywny wynik. Być może te środki przydadzą się właśnie nam, choć oczywiście wszystkim życzymy dużo zdrowia. - mówią organizatorzy zbiórki.